سطل آخرین پزشکی پرونده برنامه بهداشت

سطل: آخرین پزشکی پرونده برنامه بهداشت دانشگاه کیارستمی وزارت بهداشت عباس کیارستمی درگذشت عباس کیارستمی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری مجریان تحویل سال ۹۷ چه کسانی هستند؟

تهیه‌کنندگان تلویزیونی جهت ویژه‌برنامه‌های نوروز سیما در سال تحویل، تلاش دارند تا به عالی ترین نحو برنامه‌های خود را روی آنتن ببرند.

مجریان تحویل سال ۹۷ چه کسانی هستند؟

مجریان تحویل سال ۹۷ چه کسانی هستند؟

عبارات مهم : نوروز

تهیه کنندگان تلویزیونی جهت خاص برنامه های نوروز سیما در سال تحویل، تلاش دارند تا به عالی ترین نحو برنامه های خود را روی آنتن ببرند.

به گزارش گروه تحریریه سایت، لحظه سال تحویل و ۱۳ روز نوروز، از جمله ایامی است که هر ساله در برگزاری آن بیشترین سهم را صداوسیما با تولیدات تلویزیونی و رادیویی خود جهت شبکه های سراسری دارد.

از این رو طبق روال همیشگی از اواسط بهمن ماه زمزمه برنامه های سال تحویل و سریال های نوروزی در رسانه ها پررنگ تر از دیگر اخبار رسانه ملی است.

تهیه کنندگان و مجریان تلویزیونی جهت به نمایش درآوردن ایده ها و خلاقیت های شبکه های سیما، هر کدام تلاش دارند تا به عالی ترین نحو اجرا و وقت بندی خاص برنامه نوروز خود را روی آنتن ببرند.

شبکه یک سیما، علی رغم سال پیش که با برنامه تلویزیونی «سین مثل سریال» سال تازه را مراسم خوش حالی می گرفت، امسال همان گروه برنامه ساز «فرمول یک» بعد از یک وقفه کوتاه در اسفند ماه، با اجرای سید علی ضیا لحظات تحویل بهار ۹۷ را در برنامه ای با عنوان «یک/یک» مراسم خوش حالی بگیرند.

همچنین در شبکه سه سیما همانند سال های گذشته احسان علیخانی اجرای برنامه تحویل سال را به عهده دارد.گروه احسان علیخانی از ماه ها قبل طرح خود را به شبکه سه تحویل داده اند و در حال تدارک یک برنامه جالب جهت مخاطبان هستند.

البته امسال خاص برنامه «سه ستاره» از شبکه سه سیما پخش نمی شود و برنامه سال تحویل دو روز سریعتر روی آنتن خواهد رفت.

ویژه برنامه تحویل سال شبکه پنج سیما نیز در برنامه «شب فیروزه ای» گنجانده شده است است که با توجه به مقارن شدن این روز با شهادت امام هادی (ع) برنامه روی آنتن خواهد رفت، ولی هنوز مجری این برنامه مشخص نشده است.

شبکه قرآن سیما نیز برنامه سال تحویل را به علت تقارن با شهادت امام هادی (ع) در معنوی ترین مکان کشور عزیزمان ایران (مشهد) پخش خواهد کرد.

ولی جهت شبکه هایی که هنوز مشخص نشده چه کسانی اجرا میکنند طبق روال هرسال گزینه هایی چون محمد سلوکی، شاهین جمشیدی، احسان کرمی، نیما کرمی و همسرش روی میز است و باید دید آیا مدیران امسال هم همانند سال گذشته عمل می کنند یا دست به ابتکار جدیدی می زنند.

مجریان تحویل سال ۹۷ چه کسانی هستند؟

واژه های کلیدی: نوروز | برنامه | احسان کرمی | احسان علیخانی | لحظه سال تحویل | سریال های نوروزی | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs