سطل آخرین پزشکی پرونده برنامه بهداشت

سطل: آخرین پزشکی پرونده برنامه بهداشت دانشگاه کیارستمی وزارت بهداشت عباس کیارستمی درگذشت عباس کیارستمی

گت بلاگز اخبار بین الملل شرم کن! / اردوغان خطاب به قلیچداراوغلو

رئیس‌جمهور ترکیه با انتقاد از رهبر حزب اپوزیسیون “مردم جمهوری‌خواه”، بزرگترین حزب مخالف دولت گفت: شرم کن که می‌گویی هیچ عدالت و آزادی در ترکیه نیست.

شرم کن! / اردوغان خطاب به قلیچداراوغلو

اردوغان خطاب به قلیچداراوغلو: شرم کن!

عبارات مهم : آلمان

رئیس جمهور ترکیه با انتقاد از رهبر حزب اپوزیسیون “مردم جمهوری خواه”، بزرگترین حزب مخالف دولت گفت: شرم کن که می گویی هیچ عدالت و آزادی در ترکیه نیست.

به گزارش ایسنا، به نقل از روزنامه حریت، رجب طیب اردوغان، مدیر جمهور ترکیه در اظهاراتی در شهر ترابزن در شمال شرقی ترکیه با انتقاد از رهبر حزب اپوزیسیون این کشور گفت: زمانی که شما از آنکارا تا استانبول راهپیمایی می کردید چه کسی ایمنی شما را تضمین کرد؟ دولت ترکیه امنیت شما را تامین کرد. دولت ترکیه به شما این وقت را داد. عدالت نیاز به دلیری و مسئولیت دارد. اگر شما راهپیمایی می کنید که از اعضای فتو (وابسته به فتح الله گولن) و پ.ک.ک و داعش حمایت کنید، باید شرمگین باشید. ما می دانیم چه کسانی با شما در این راهپیمایی بودند.

شرم کن! / اردوغان خطاب به قلیچداراوغلو

چندی قبل قلیچداراوغلو در گفت وگو با یک روزنامه آلمانی از فضای حاکم در درون ترکیه انتقاد کرده بود.

اردوغان در بخش دیگری از اظهاراتش با اشاره به سرمایه گذاری های خارجی در ترکیه به خصوص در بخش انرژی با وجود تنش های اخیر با برلین گفت: هنوز اعتبار ترکیه در خارج از کشور در سطح خوبی قرار دارد. توجهی به حرف های آلمانی ها نکنید. آنها می توانند حرف بزنند ولی درنهایت می فهمند که کار اشتباهی می کنند ولی آن وقت جهت همه چیز بسیار دیر خواهد بود. ما کاری علیه آلمان ها انجام ندادیم ولی آنها از راه خود منحرف شدند.

رئیس‌جمهور ترکیه با انتقاد از رهبر حزب اپوزیسیون “مردم جمهوری‌خواه”، بزرگترین حزب مخالف دولت گفت: شرم کن که می‌گویی هیچ عدالت و آزادی در ترکیه نیست.

وی در ادامه اظهاراتش با اشاره به انتخابات پیش رو در آلمان گفت: به علت برگزاری انتخابات در این کشور از یک سو بعضی اظهاراتی را بیان می کنند ولی مهم نیست آنها چه می کنند و چه مواضعی گزینش می کنند. ما راه مستقیم خود را ادامه خواهیم داد.

اردوغان سپس با اشاره به کارها حزب عدالت و توسعه در طول ۱۵ سال گذشته گفت: “حزب حاکم به ملت ترکیه خدمت می کند. ما خدمتگزار ملت هستیم نه مدیر آنها. امروز دنیا راجع به ترکیه صحبت می کند. امروز ترکیه به یک کشور ایده آل در دنیا تبدیل شده است است.”

واژه های کلیدی: آلمان | ترکیه | انتقاد | اردوغان | انتخابات | راهپیمایی | رجب طیب اردوغان | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs